Dyskusja: Dosflash
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2019, 17:19   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez predator22 Podgląd Wiadomości
Witam serdecznie robiłem dos flashem LG BH16ns55 z poradnika na zagranicznym forum .
Z wersji 1.03 obniżyłem na 1.02 ale nie widział mi UHD no i postanowiłem tą samą drogą zejść na 1.00 .
Wszystko idzie tak samo do momentu wskazania oprogramowania,
gdzie dosflash podaje :
firmware is not present .
Proszę o informacje czy można obudzić ten napęd jeszcze dziękuję
Przepraszam ale gdzieś mi wrzuciło ten post,chyba nie w to miejsce
Z którego poradnika robiłeś i jakie firmware używałeś .
Czy napęd rozpoznaje jakieś nośniki CD / DVD / BluRay ?
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post