Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.05.2019, 12:11   #100
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Azielok Podgląd Wiadomości
Dzięki za odpowiedź.
Wypalałem programem ImgBurn na Windowsie 10, firmware 1.V9, aktualizowałem go do tej wersji.
Może źle zadałem pytanie, mam wybór x16, x24, x32, ale na zdjęciach innych użytkowników wydawało mi się, że widziałem jeszcze x48. Inne nagrywarki nagrywały od razu z prędkością mniej więcej x48, ta zaś powoli rozpędza się w trakcie nagrywania do prędkości x32. Nie to, że zależy mi bardzo na tej prędkości, chciałem wykonać tylko test nagrywania i zobaczyć ile byłoby błędów.
Dzięki
Tak jest dostępne x40, x48 ale dla innych nośników , producent ograniczył prędkość \przekładnie zapisu do x32 ze względu na niezwykłe słabą jakość partii z ostatnich lat produkcyjnych Verbatim CD-R Azo ATIP\MID: 97m34s23f od MBI India i CMC China .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post