Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.06.2019, 12:00   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,855
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Interfejs to jedno. Drugie to, czy na pewno potrzebujesz 1TB bo to cena - może lepiej mniejszy i dorzucić na extrasy dysk zewnętrzny, np. stary który masz?
Listą dysków się nie przejmuj, w standardzie mają pracować z każdą mobo, jak każdy normalny dysk (chyba że producent zrobił jakąś whitelist w biosie, ale o tym się nie dowiesz na stronie producenta, no i chyba nie masz Maca).
Jeśli chodzi ci o jakość i trwałość (przynajmniej w teorii) to szukaj czegoś na kościach MLC. Wyboru dużego wcale nie ma, jest np. Samsung pro (evo nie), albo Goodram IRDM pro i pewnie coś tam jeszcze nie wiem czy warte rozważania. Postęp technologiczny jest duży i wiele się zmienia, ale niekoniecznie na lepsze gdy walka idzie tylko o ceny.


PS Mam dwa takie goodramy pro, ale 240 GB i chodzą bez zarzutu - jeden półtora roku, drugi rok a mają 5 lat gwarancji. Tyle mogę powiedzieć od siebie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post