Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.06.2019, 15:03   #13
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,277
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Mily_ Podgląd Wiadomości
Hejo. Mam problem i zarazem pytanie, ale od początku.

Posiadam komputer (wiem, bogacz xD ) i dwa monitory do niego podłączone. I teraz tak: główny monitor (Asus VX248h), który rozświetla się dłużej oznaczmy jako A, natomiast pomocniczy (Asus VX228h), który rozświetla się krócej oznaczmy B.

Niezależnie, jak podłącze, pod który port HDMI, podczas uruchamiania komputera wszelkie info o płycie głównej, opcje biosu itp są wyświetlane na monitorze B. Gdy już pojawi się okno logowania, rozświetla się dopiero monitor A. No i tu przychodzi moment na pytanie: jak zrobić, żeby od początku rozświetlał się monitor A? Satysfakcjonującym będzie też rozświetlanie się obu monitorów od razu po uruchomieniu.

Dodam, że zmiana kolejności podłączenia monitorów do karty graficznej (Asus GeForce GTX 1060 StrixOC). Wiem, że może dla niektórych to dziwne, aczkolwiek zależy mi na tym.
Zamienić miejscami?
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post