Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.06.2019, 15:58   #8400
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na początek dwie kiełbaski z wody, do tego dwa duże pomidory, 3 kroniki chleba z ziarnami, no i dwa piwa oczywiście. Mam jeszcze dwa, no i znowu ten sam ból, trzeba wypić zanim się ogrzeją.
Lodówka w przyczepie na prąd nie chodzi, a na gaz, to ja się nie dotykam, bo jeden mądry odłączył kinkiet gazowy, zakleił izolacją i to ma działać. Beże mnie w przyczepie. Do sporego sklepu mam 550 metrów, nie zginę. Dzisiaj zamknięty, więc na bank się kaca nie dorobię.
ed hunter jest offline