Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.07.2019, 12:26   #1
BIreneusz
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 01.07.2019
Posty: 3
BIreneusz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zlecę przygotowanie komputera

Witam,
to mój pierwszy post więc najpierw się przywitam: Cześć, nazywam się Irek

Nie jestem wystarczająco biegły w temacie kopiowania gier dlatego szukam osoby, która pomogłaby mi przygotować komputer, na którym będę mógł testować jakość nośników. W tym momencie wypadałoby abym napisał do czego jest mi to potrzebne. Otóż zajmuję się sprzedażą używanych gier na konsole. Chciałbym aby wszystkie sprzedawane przeze mnie gry były w 100% sprawne a do tego w najniższej cenie. Aby sprawdzić grę ręcznie musiałbym spędzić wiele godzin grając w nią a to podniosło by koszt gry, i to bardzo.

Szukałem informacji na tym forum i oczywiście one są ale mam wrażenie, że jest to wszystko dla mnie za skomplikowane (np. że płyta główna ma być taka a taka albo z takim a takim chipsetem a do tego napęd musi być takiego a takiego producenta itp.) A ponieważ potrzebuję testować gry na PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox ONE to różnorodność konfiguracji mnie po prostu przerasta.

Stąd zrodził się w mojej głowie pomysł aby zapłacić komuś za wiedzę, którą posiada Jeśli jest tu osoba, która mogłaby mi pomóc (może admini? ) to proszę o kontakt tu w poście albo w prywatnej wiadomości. Moglibyśmy zacząć od przygotowania takiej stacji testowej dla jednej platformy np. XBOX 360 a później zająć się kolejną. Najlepiej by było jakby się udało wykorzystać napęd z konsoli bo będzie on bardziej odpowiadał temu w jakich warunkach płyta będzie następnie odtwarzana. Oczywiście mam dostęp do różnych napędów właściwie do każdej konsoli.

Wiem, że wyszedł przydługi post ale chciałem aby było wiadomo o co mi chodzi

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam
Irek
BIreneusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online