Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.07.2019, 05:51   #233
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,312
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ovdarkness Podgląd Wiadomości
Dzień dobry się z Państwem.

Okazało isę, że po 10 latach jednak przyda mi się napęd optyczny, ale do dość specyficznego zastosowania.
Chciałbym mianowicie nagrywać i zczytywać płyty CD-Audio.
Zależy mi tylko na dwóch rzeczach: jak najwyższej jakości procesu (przy założeniu korzystania z najlepszych dostępnych nośników - właśnie, jakich?!) , oraz czarnym froncie.

Bardzo proszę o rekomendację.
Z nagrywarek DVD najbardziej praktyczne w opcji odczyt \ zapis chyba były by starsze mode le LiteOn iHAS rewizji A i B . Z BluRay bardzo dobry odczyt i zapis CD mają Pioneer BDR-209\S09 .. Najlepsze dostepne nośnik CD-R to z tłoczni JVC\Taiyo Yuden
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post