Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.07.2019, 12:11   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
probujac reanimowac jakos moja siec wlasnie tez wgralem OpenWRT Gargoyle do TP-Linka TL-MR3420 i dupa, modemu nie wykrylo (tez mam Huawei E3272), musialem przywracac
eh
chcialem wlasnie uniknac oddzielnego modemu, by moc olac kwestie kompatybilnosci (lub jej chwilowych brakow, co u mnie sie zdaza - wiekszosc zerwan polaczen to wynik odzucenia na chwile modemu przez router, czego nie sygnalizuje i dopiero restart mu pomaga)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post