Dyskusja: Bit Torrent
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.07.2019, 20:59   #1956
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Niby tak, ale nie do końca.
Istnieją ludzie którzy na multi nie grają i im to wisi. Co nie zmienia faktu że gry rzeczywiście teraz są tanie, a na GOG możesz nawet pobrać całą instalkę - nie musisz instalować żadnego kilenta żeby uruchomić grę.
Nie wszystkie filmy znajdziesz na Netflixie, a wykupywać wszystkich tych usług też nie ma sensu bo po co, dla jednego filmu? Niektórych starszych produkcji tam nie ma i tego nie przeskoczysz.
Apple Music i Spotify są fajne, ale telefon jako odtwarzacz muzyki -
Nawet moja Xperia z niby certyfikatem Hi-Res Audio ma ograniczoną moc na wyjściu słuchawkowym, przez to nie umie napędzić dużych słuchawek, a na pchełkach nie będę słuchał. Podbicie basu kończy się przymuleniem dźwięku - zostanę przy starych rozwiązaniach gdzie włączam podbicie i gra tak jak chce, a i głośność jest większa.
Co do programów - zapomniałeś że nie każdy pracuje w korpo. Jak masz zwykłą pracę to nie dostajesz oprogramowania od firmy


Podsumowując - sytuacja jest lepsza niż jakieś 5-10 lat temu ale i tak nie skreślałbym od razu torrentów i ogólnie p2p. Takie koncerty czy starsze filmy czasami trudno ogarnąć z legalnych źródeł.

Owszem są ludzie nie grający w multi - nadal uważasz, że kradzież gier jest jak najbardziej w porządku? To nie produkt pierwszej potrzeby - jak kogoś nie stać, grać nie musi.

Wejście słuchawkowe w telefonie? Po co to komu... mój iPhone XS MAX nie ma tego i słuchawki Sennheiser HD 44.4 oraz AirPods dają radę i nie muszę zaprzątać sobie głowy mocą na wyjściu jack

Ja w korporacji nie pracuję, a jakoś programy warte grubą kasę mam bezpośrednio z firmy (w pełni legalne). Oprogramowania nie dostanie pracownik na produkcji - bo i po co mu? A w domu, po kiego mu - jak i tak na tym nie zarabia.

"Apple Music i Spotify są fajne, ale telefon jako odtwarzacz muzyki" Uzasadnij co tym usługą brakuje? Odtwarzają bez neta, działają wszędzie od auta po TV, do tego same proponują co słuchać, czego chcieć więcej?
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 16.07.2019 o godz. 21:13
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post