Dyskusja: Bit Torrent
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.07.2019, 20:33   #1957
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,912
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
"Apple Music i Spotify są fajne, ale telefon jako odtwarzacz muzyki" Uzasadnij co tym usługą brakuje? Odtwarzają bez neta, działają wszędzie od auta po TV, do tego same proponują co słuchać, czego chcieć więcej?
Ale ja nie mówię że im brakuje, są właśnie dobre. Problem leży w osprzęcie telefonu.

Cytat:
Wejście słuchawkowe w telefonie? Po co to komu... mój iPhone XS MAX nie ma tego i słuchawki Sennheiser HD 44.4 oraz AirPods dają radę i nie muszę zaprzątać sobie głowy mocą na wyjściu jack
Po to żeby używać 99% słuchawek które są dostępne, podłączyć sobie telefon do sprzętu bez BT (np. głośników/car audio/wieży). Brak wyjścia minijack to ograniczanie funkcjonalności sprzętu w imię oszczędności tłumaczonych designem i spłaszczaniem telefonów do grubości opłatka.


Cytat:

Ja w korporacji nie pracuję, a jakoś programy warte grubą kasę mam bezpośrednio z firmy (w pełni legalne). Oprogramowania nie dostanie pracownik na produkcji - bo i po co mu? A w domu, po kiego mu - jak i tak na tym nie zarabia.

Chodziło mi o to że taki taksówkarz czy fryzjer nie dostanie programu do obróbki grafiki. Słyszałeś o czymś takim jak hobby? Albo nauka jakiegoś programu w celu późniejszego jego wykorzystania zawodowo (Photoshop, Illustrator, AutoCAD itp.)? Może kiedyś będzie zarabiał a na razie go nie stać (może poza PS bo on jest w abonamencie to jakoś można ogarnąć) to jak się go ma nauczyć?
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN

Ostatnio zmieniany przez DarkSlide97 : 16.07.2019 o godz. 20:37
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post