Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.07.2019, 12:31   #10
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dzieki Panowie za porady
@misiozol - jak masz cos z wbudowanym modemem LTE i LANem GbE (minimum jeden port, WANow nie musi miec) co ogarnie moja siec to chetnie przytule daj znac co i za ile i sie dogadamy

jednak na oddzielny modem i router sie nie zdecyduje - same problemy, zwlaszcza przy alternatywnym sofcie
moje typy na dzis to:
https://www.x-kom.pl/comparison/3849...,381358,322241
sklep przykladowy - kolo mnie sa oba z media w nazwie, wiec raczej z nich bym zamawial

chyba, ze doradzicie cos innego
primo - jak najtaniej (dlatego celuje w podanego D-Linka za 529 PLN, kolejny ASUS z porownania to ponad 200 PLN drozej bo jeszcze switcha bym musial dokupic)
reszte wymagan pisalem - LTE, GbE i moc ogarniecia ponad 30 puntkow w sieci lokalnej oraz routowania w kolejnym podsieciach (niby kazdy to ogarnia, a potem sie okazuje, ze moc za mala)
mam nowy AC, wiec nawet bez Wi-Fi tez by moglo byc wiem, takich nie ma
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post