Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2019, 13:18   #13
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
@nimal miałem ten sam problem. Potem router zaczął padać i w końcu nie mogłem się do niego zalogować. Trochę miałem smuteczek, bo z 7 lat chyba służył

Dopiero teraz zorientowałem się co napisałem...


Netgear na OpenWRT jechał te 7 lat i ostatnio miałem z nim problem - zrywało połączenie itp. Po różnych próbach reanimacji okazało się że router się po prostu skończył, jednak to nie była wina OpenWRT


Cytat:
Napisany przez nimal
jednak na oddzielny modem i router sie nie zdecyduje - same problemy, zwlaszcza przy alternatywnym sofcie
Wiem, że już się zdecydowałeś ale... W przypadku czystego OpenWRT nie ma sterowników do modemu LTE i trzeba je wgrać albo przez interfejs WWW, albo przez SSH za pomocą dpkg.
U Ciebie nie wykrywało modemu, bo nie miałeś sterowników po prostu



Jeżeli chciałbyś mieć już w OpenWRT te sterowniki i tylko w ustawieniach zaznaczyć jeden przełącznik, to wgraj sobie to http://dl.eko.one.pl/luci/openwrt-18.06 (musisz wybrać odpowiedni pliczek dla swojego urządzenia).


Służę pomocą na komunikatorze w razie czego gdybyś się zdecydował na rozwiązanie Linksys 1200AC + LTE Huawei.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post