Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2019, 22:34   #5393
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,911
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
na necie sa filmiki z testami - nic nie pomaga
cala zesia Z od samego poczatku ma problem i chyba specjalnie to robia, bo jakos inne firmy az takich problemow ze szklem nie maja
obys tego nie doswiadczyl, ale uwazaj nie zdazylem Ci tego napisac przed zakupem
Właśnie słyszałem, że jeszcze Z2 nie miała takiego problemu, dopiero zaczęło się od Z3. Przy xperiach po prostu postawiono na design a o wytrzymałości nikt tam nie myślał - jakby to zrobili to z tyłu byłby metal.
Wgl robienie szklanych ekranów to głupota trochę - chwalą się n-tą wersją Gorilla Glass a i tak wiadomo że pęknie jak upadnie. Wolałbym już plastik który może i się rysuje ale przynajmniej nie pęknie po byle upadku.

Pamiętam mój pierwszy dotykowy telefon - Samsung Avila. Był tandetnie wykonany ale niesamowicie wytrzymały (paradoksalnie). Spadł mi tysiące razy, raz nawet z dużej wysokości i tylko trochę odprysków się pojawiło.
Nie mówiąc już o tym że korzystałem z niego w czasie ulewy - jak napadało to przecierałem ekran i działał dalej
Zresztą podobnie wytrzymała była Nokia 5800 ale ona muliła nawet gorzej niż Avila Nigdy więcej Symbiana

Kiedyś jak telefon spadł na kafelki to dwa kafle do wymiany, dzisiaj jak spadnie to dwa kafle w plecy
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post