Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.07.2019, 03:18   #22
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jednak nie, ale dzieki za sugestie
tym bardziej, ze na rynek wlasnie trafil kolejny gracz
TP-Link MR600
https://www.komputronik.pl/product/6...paign=NiePromo
w zasadzie tylko szkoda, ze nie ma 8 portow GbE a ma tylko 4 jak wiekszosc konkurencji
w dodatku producent obiecuje obsluge 64 urzadzen jednoczesnie - a na tym mi zalezalo (jak w MR400 V3, ktory jest nie do kupienia a ktory ma siec FastEthernet zamiast GbE)
chyba wiec odczekam ze dwa tygodnie, w tym czasie przekofiguruje u mnie podsiec pod IoT i zobacze jak rynek przyjmie nowego TP-Linka poprzedni mi dzielnie sluzyl przez 6 lat i nadal dycha, wiec
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post