Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.07.2019, 15:18   #8
lukasz1989
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.10.2011
Posty: 77
lukasz1989 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odtwarzacz w samochodzie to - Sony MEX-GS820BT. Wszystkie mp3 jakie miałem (ok. 25 plików) zmieniłem na flac, tak testowo żeby sprawdzić jak będzie grało. Co dziwne każdy utwór albo prawie każdy zaczyna się z przerwami, zupełnie podobnie jak uszkodzona czy zarysowana płyta, nagrana niepoprawnie, z błędami i tym podobne rzeczy. Trwa to maks. 3-4 sekundy zawsze na samym początku utworu i nie daję sobie ręki uciąć, ale chyba we wszystkich plikach z rozszerzeniem .flac. Mam tylko nadzieję, że odtwarzacz nie jest wadliwy, jest nowy.

joujoujou - nie chodzi mi o tyle, aby uzyskać specyfikację płyty Audio CD lecz aby zachowała jakość oryginalnej płyty kupowanej w sklepie. MEX-GS820BT pozwala odtwarzać mp3, wma, aac, wav, flac i krążki cd-r/rw także zrobienie takiej płytki, która nie będzie się wcale różniła brzmieniem od np. mp3 320 kbps nagranych na USB czy CD jest mi kompletnie zbędne i niepotrzebne.

grzeniu - na stacjonarnym PC mam głośniki wbudowane w monitor i ciężko na "tym czymś" określić jakość nagrań dodatkowo taki sprzęt zniechęca do słuchania czegokolwiek. Kupując radio samochodowe za prawie 7 stówek, a stoi nawet i za więcej raczej nie spodziewałbym się trzeszczenia, co innego w radiu za 200 zł.
lukasz1989 jest offline   Odpowiedz cytując ten post