Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.07.2019, 13:21   #8803
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,874
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No paczpan, ja OC zapłaciłem wczoraj...750pln i też mi ręce jakoś tak stentegowały się
Jak se pomyślę, że za dobry miesiąc będzie znowu, to lepiej nie myśleć...co prawda koło pincet, ale zaś znowu w listopadzie pewnie niewiele mniej, a stówa za traktor w styczniu to już mało istotna. Do tego do każdego za chwilę po stówce za przegląd. Mendy i złodzieje
No i jak tu żyć, Panie Naczelniku, jak żyć?


Trzeba bul pilsikiem zrobić
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online