Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.08.2019, 19:33   #5415
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dobra, ciąg dalszy, bo dostałem - w końcu - naprawioną komórkę.

Komórka jest wyczyszczona do zera, co będę wyjaśniał, bo czemu to jest zrobione przy wymianie ekranu, tego nie rozumiem. Ale kopie robiłem (chociaż już widzę, że nie skopiowałem katalogu ze.. screnami, w którym miałem screeny wszystkich zainstalowanych aplikacji, żeby się potem nie zastanawiać.. ale już trudno).

Ewentualnie... czy takie dane gdzieś na google są przechowywane? Jakie aplikacje były instalowane bądź używane na komórce?


Ale.. główne pytanie to o numer IMEI. Tak do końca.. nie jest w 100% pewien, czy to faktycznie moja komórka (kilka powodów). Numer IMEI sprawdziłem i jest ten sam - czy to wystarczający dowód, czy mozna go łatwo zmienić?
Patrzę też podejżliwie dlatego, że dostałem kilka zupełnie róznych informacji od firmy naprawiającej (dotyczącej terminu, wysyłki, powodu opóźnienia), raz jakiś dziwny telefon z bardzo ważną informacją dotyczącą telefonu i potem.. braku informacji. Dziwne to trochę. Telefon dobrze działał wcześniej i poza ekranem chciałbym, aby nic nie było ruszane.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post