Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.08.2019, 18:35   #13
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Wylogowałem się bo już miałem dość. Przez lata były zgłaszane prośby o to czy tamto i albo było zero reakcji, albo padały jakieś durne odpowiedzi. Dodatkowo 80% takiego tematu to posty z nim nie związane - przykład https://forum.cdrinfo.pl/f10/emoji-97538.


O ile śmieszkowanie jest zrozumiałe w dziale off, to w tym chyba już nie. Przecież jak ktoś coś nie ma ciekawego do napisania, to powinien milczeć.


Wróciłem po dwóch latach żeby zobaczyć czy coś się zmieniło na lepsze i jestem w szoku... Mamy rok 2019 a forum wygląda jak na początki roku 2000.

Rozumiem, że vB może poszedł nową drogą i nie do końca może pasować, ale przecież są inne skrypty forum chociażby https://invisioncommunity.com.


Dzisiaj sporo ludzi korzysta z internetu mobilnie na smartfonach a forum dalej wygląda dziadosko w ten sposób... O protezach typu TakTalk czy jak się to tam nazywało nie wspominaj, bo to tylko proteza.




No i wracając do mego pytania. Czym to jest spowodowane?
A nie zauważyłeś, że czasy się zmieniły. Ludzie nie szukają już informacji na forach dyskusyjnych. Wszystko przeszło na grupy facebooka itd. oraz inne media społecznościowe. Na tym forum zostali ci co oczekiwali klimatu tu panującego. A nie rozwoju skryptu czy wyglądu. Po co inwestować w nowy silnik nie tylko nakłady pracy, ale i pieniądze... które dostosują forum do obecnych standardów? Skoro nie zwiększy to liczby użytkowników. Nie przyniesie wymiernego zysku. Chcesz nowoczesności? Jest Twitter / Facebook / Instagram i cała masa innych mediów społecznościowych.

Forum ma swój styl retro - i niech tak lepiej zostanie
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 19.08.2019 o godz. 18:37
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post