Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.08.2019, 22:58   #20
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Miałem nic nie pisać już no ale...



Cytat:
Napisany przez grzeniu
Andy - wiesz doskonale, że władnymi w takich sprawach są Misiek4 i Bartez.
No i gdzie oni byli przez ostatni czas? Pewnie wpadnie zaraz, napisze 10 akapitów politycznych tekstów jak to jest fajnie i super i na tym się skończy.


Cytat:
Co do reszty. Nie jest prawdą, że świeża krew rejestruje się dla wyglądu.
Właśnie dlatego ludzie wybierają inne nośniki pomocy czy dyskusji. Bo są ładne i funkcjonalne za razem, dają inne wartości dodane. To forum w obecnej postaci odstrasza. Widziałeś je jak wygląda bez rejestracji?No właśnie. Po zalogowaniu zresztą podobnie..



Z forum zrobił się jeden wielki śmietnik. Lata zaniedbań i pozwalania niektórym na pisanie bzdetów.

Cytat:
W działach technicznych jest miejsce dla każdego
Mi na tym nie zależy.



Cytat:
staramy się też, żeby nie było głupich wpisów itp.
Tak się staracie, że w tym temacie jest przynajmniej 4-5 postów kompletnie nie związanych z nim tylko po to aby rozbić dyskusję. Tylu modów, tylu adminów i do tej pory nikt nic z tym nie zrobił.
A inne? Choćby ten o emoji. Dalej będziesz twierdził, że robicie wszystko?
Podobne tematy można wyciągać z innych działów.



@grzeniu to co chciałem przekazać, to już przekazałem. Jak widać osoby u władzy mają zupełnie inne podejście, więc nie ma co strzępić klawiatury.



Do zobaczenia w lepszych czasach.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post