Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.08.2019, 21:45   #22
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Andy, możesz się nie zgadzać z wyglądem czy formą forum, ale ja zdradzę Ci coś z innej beczki co mnie urzekło zanim się tutaj zarejestrowałem. (Na marginesie dodam że odwiedzałem wcześniej dla wiedzy, ale impulsem był kolega Berion, którego za samą wiedzę i chęć niesienia pomocy nadal szanuję, choć na forum już go nie ma i wątpię by chciał wrócić).

To co da się zauważyć na wszelakiej maści innych serwisach, to ciągłe zmiany i próba wlezienia w d**** coraz głębiej, byle tylko wykorzystać jakikolwiek potencjał. Niby brzmi logicznie, ale jeśli porównali byśmy to do "słusznego" oczyszczania terenu poprzez wycinkę puszczy kampinoskiej to już widzimy to inaczej. Wiele rzeczy się zmienia, a coraz trudniej zachować coś co ludzi skupia w grupy, fora etc.

Popatrz na dobreprogramypeel. Kiedyś tam pisywałem blogi, bo widziałem w tym potencjał, jakąś starą gwardię ludzi z ambicjami, aspiracjami i wiedzą którą chcą się dzielić. Jak to teraz wygląda?. Wpisy anonimów błyszczących komentarzami nie popartymi jakąkolwiek wiedzą czy doświadczeniem, masa trolli, hejterów, pismaki tworzące pseudo-artykuły będące właściwie click-bajtami. Dzisiaj już nie znajdziesz tych samych ludzi z pasją bo liczą się wejścia, odsłony reklam i kliknięcia. Nie ważne że się kłócą, ważne że klikają a ktoś zarabia.
Wiem co piszę, bo karieruję się przy rozwoju innej platformy, gdzie muszę być trochę specem od wszystkiego gdzie brak czasu dobija a tym bardziej możliwość skupienia się na kilku tematach, a nie wszystkim od czego ludzi brakuje.

CDRinfo może i nie idzie z duchem czasu, ale to prawdziwa ostoja gdzie nie musisz się obawiać że się zalogujesz po miesiącu czasu i nie tyle że nie znajdziesz materiału który Cię nie zainteresuje, a ludzi którzy tutaj się chętnie kurzą i jeszcze chętniej doradzą. Co ważne, to od lat Ci sami ludzie. Co z tego że w Polityce wyciągają nie swoje brudy i upierają się przy wyczytanych opiniach,... tu nie ma hejtu, bo jak by się zjechali to zapewne guupoty poszły by na bok, a w ruch poszła by flaszeczka... i to nie jedna zapewne.
Za to ich szanuję, z każdym pokręconym zdaniem i pokręconą logiką, i dlatego chętnie tutaj wracam przynajmniej poczytać. Świat niech się zmienia i wypala, a to forum byle przetrwało nie jedno inne modernistyczno-postępowe.

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 21.08.2019 o godz. 21:49
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post