Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.08.2019, 21:28   #24
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,912
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Wróciłem po dwóch latach żeby zobaczyć czy coś się zmieniło na lepsze i jestem w szoku... Mamy rok 2019 a forum wygląda jak na początki roku 2000.
To jest właśnie fajne, jedno z niewielu forów które ma taki retro-styl.
Poza tym jest czytelny bez zbędnych udziwnień. Na smartfonach rzeczywiście nie wygląda to super ale można wybaczyć


Cytat:
Klimatu? Większość wątków w dziale komputery czy offtopik traktujące o czymś konkretnym, to śmietnik. M.in. twoje.

Bo to nie jest DP, gdzie nawet w dziale "luźnym" wywalają tematy jak są bardziej dla śmiechu/na tematy niezwiązane z elektroniką.

Tutaj jest fajnie że każdy może założyć temat i pogadać nawet o głupotach.
Jakoś gdy prosiłem o pomoc na forum to zawsze ktoś się odezwał.



Cytat:
Popatrz na dobreprogramypeel. Kiedyś tam pisywałem blogi, bo widziałem w tym potencjał, jakąś starą gwardię ludzi z ambicjami, aspiracjami i wiedzą którą chcą się dzielić. Jak to teraz wygląda?. Wpisy anonimów błyszczących komentarzami nie popartymi jakąkolwiek wiedzą czy doświadczeniem, masa trolli, hejterów, pismaki tworzące pseudo-artykuły będące właściwie click-bajtami. Dzisiaj już nie znajdziesz tych samych ludzi z pasją bo liczą się wejścia, odsłony reklam i kliknięcia. Nie ważne że się kłócą, ważne że klikają a ktoś zarabia.

DP kiedyś było o wiele normalniejsze, teraz tak jak piszesz poziomem zaczynają przypominać obydwa shitweby

Choć jednak poziom jakby trochę większy. Forumek za to mało co się tam zmienił choć nigdy nie było to moje ulubione miejsce. Za bardzo stawiali na legalność
Szkoda tylko że dużo nowych użytkowników to reklamowe boty. Ale co tam, ważne że ludzie nadal wchodzą i mogę się zażenować patrząc na moje stare posty
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post