Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.08.2019, 11:23   #1
markolf
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.08.2019
Posty: 4
markolf w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[PS2] FMCB - kilka pytań

Od kilku dni mam FMCB (zdaje się że 1.966) na konsoli PS2 Slim (77004) którą wygrzebałem z szafy i działa ok, ale mam parę pytań jako że nie miałem z tym wcześniej doczynienia:

1. Czy jest możliwość żeby obraz wypełniał cały ekran? Mam telewizor 49 cali Philips 4K i w ustawieniach konsoli mam do wyboru: full (ekran 4:3 czarne pasy po bokach) i 16:9 (obraz prostokątny jak powinien być ale pomniejszony na środk i czarne pasy z wszystkich stron) Chyba że są jeszcze jakieś ustawienia FMCB?
2. W ustawieniach obrazu w OPL mam coś takiego jak rozmiar ekranu (nie pamiętam dokładnie bo nie mam w tym momencie dostępu do konsoli) i jest normal i wide ale nic się nie dzieje po zmianie? Czego dotyczy ta opcja?
3. Gry też wyświetlają się w 4:3. Wiem że nie wszystkie wspierają szeroki ekran ale czy przy każdej grze mam szukać czy wspiera ona akurat wspiera?
4. Czy GSM to odpowiedź na moje pytania? I jak ogólnie wgrywać dodatkowe aplikacje żeby pojawiły się w menu głównym?

Dzięki za odpowiedzi

Ogólnie gram w gry przez SMB po WiFi i jestem bardzo zadowolny, napewno szybciej niż przez USB.
markolf jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online