Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.09.2019, 12:01   #5
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A ja właśnie, będąc chwilowo zmuszonym, przełożyłem SIMa do Nokii 6310i. Nie uwierzycie, ale poczułem nagły, silny, rześki, powiew prywatności. Coś niesamowitego, po tygodniu zacznę się zastanawiać gdzie jest ładowarka!
W zasadzie tylko operator - ze swoich przekaźników - zna przybliżone miejsce pobytu mojego telefonu. Poza tym nic. NIC! NIIIICCCCC!!!


Jak ktoś chce korzystać z wygód XXI wieku, to niech zapomni o jakiejkolwiek prywatności. Niech się cieszy, że jeszcze póki co, nie pokazują go na żywo na rynku na telebimie
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post