Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.09.2019, 08:15   #17
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dobra pany cwaniaki , wy wylaczacie wszystko sie wam tak wydaje, a ilu z was przeczytalo polityke prywatnosci gugiela i warunki uzywania telefonu przy pierwszym uruchomieniu ? ilu z was ma firewall na telefonie i widzi jakie procesy chca sie laczyc z zewnetrznymi serwerami wysylajac dane ? a ja wam powiem np ja mam i widze jak telefon ciagle sle dane do serwerow gugiela i nie tylko bo kazda gra/program sie chce laczyc i wysylac dane, wasza prywatnosc to mrzonki bo to jest tak skonstrulowane aby wysylac dane ale genaralizowane jesli sie nie zgodzicie , chcecie czy nie zasilacie baze gugiela i innych w dane statystyczne rozwiazanie jest proste i jedyne: custom rom/root i wywalenie wszystkiego od gugiela
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post