Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.09.2019, 14:20   #9204
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie no, w kablach od pomarańczowego, nawet nie wiem, czy jeszcze jakiś prund dochodzi. Stacjonarkę przeniosłem i teraz mam za zeta z nielimitowanymi stacjonarnymi i w ramach operatora. SIMa wsadziłem do starej Nokii na Symbianie i nawet nie wiedziałem, że się da go uciszyć (nie jest to samolot). Może mu tak zrobię na stałe, bo i tak nikt nie chce odbierać, bo wiadomo kto dziś dzwoni na stacjonarne i po co.
Zostawiłem dla urzędów, ale teraz też wszędzie funkcjonują komórki. Taki 'zet/mc' traktuję jako utrzymanie numeru.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline