Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.09.2019, 10:59   #1146
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja tam nie zauważyłem ,żeby HP poleciało w dół z jakością . Mam trzy probooki od ponad roku i dają rade , jedyne co ,w jednym się zepcyło to gniazdo RJ45 bo jest rozwierane.

Stacjonarny sprzęt ,którego troche ostatnio przez moje ręce przechodzi również wydaje się być niezawodny.
Takie Prodeski dwu trzy-letnie działające non stop w firmach są w niemal idealnym stanie, obudowy czasami troszkę porysowane. Kondensatory nie naruszone,zasilacze cichutkie . Calikiem fajny sprzęt

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 17.09.2019 o godz. 11:01
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post