Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.09.2019, 19:57   #1214
Domell1
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.10.2011
Posty: 36
Domell1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Tu nie chodzi o sam patent czy specyfikacje ...w 2013 r nie było żadnego chipa do deszyfracji AACS 2 +2.1 ....każdy producent prędzej by się ..... niż skonstruował napęd UHD 2013r.

Dla folderu - struktury BDMV to jest identyczna ale dodane są jak dobrze pamiętam dwa foldery jeden dotyczy zabezpieczania AACS 2

Modele Pioneer BDR-209\S09 oczywiście wszystkie są identyczne technicznie już to pisałem ..różnią się oprogramowaniem . Dodatkowe funkcje które pokazałeś są wszystkie realizowane przez soft i odpowiednie komendy ...
Dotyczy to również modele BDR-207\208\S07\S08
Dlatego mogliśmy takie cuda wykonać również dla BDR-S09XLT i włączyć mu najbardziej zaawansowanej wersji BDR-S09J :
Pioneer BDR-S08XLT
Pioneer BDR-S07XLT 2012r


Pioneer BDR-209DBK nie dostał aktualizacji 1.52 tylko dlatego że nie ma wsparcia dla BD-R XL a firmware 1.52 dodawał tylko obsługę płyt Sony BD-R XL 128GB
Wsio fajnie tylko powiedz mi skoro wg Ciebie hardware jest identyczne to czemu nie ma wsparcia BDXXL?. Nie zastanawia Cię to? To NIE jest kwestia firmware ale techniczna. Nagrywarki nie mogą być identyczne i to że mają płyty główne o tym samym symbolu (bo tylko tyle się dowiesz bez rozbierania) wcale nie oznacza że mają ten sam laser zamontowany (a nie mogą bo stare lasery nie obsługują długości fal dla płytek XXL a jedynie dla "zwykłych" BD).
Świetnie obrazu to specyfikacja bluray



Gdyby tak było jak twierdzisz że to jedynie firmware (a nie kwestia hardware) to mój leciwy LG powinien dostać wsparcie już w 2014 roku płytek XXL a nie dostał bo laser nie ruszy tych płytek.

Ostatnio zmieniany przez Domell1 : 23.09.2019 o godz. 20:04
Domell1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post