Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.10.2019, 11:24   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jaki SSD byś nie założył, to zauważysz rakietę. SATA III niewiele tu ma, bo różnica szybkości działania jest głównie dzięki czasowi dostępu, który SSD ma wielokrotnie krótszy od HDD. Zapewniam cię, że wielką różnicę widać nawet na SATA I - wiem co mówię, bo mam/miałem na Lenovo T61.
Na forum są tematy z wyborem SSD. Poczytaj i wybierz coś mieszczącego się w twoim budżecie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post