Dyskusja: [Muzeum] LiteOn iHES108
Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.10.2019, 05:44   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zaktualizuj firmware na początek do najnowszego 7L09
https://www.firmwarehq.com/download_..._7L09.EXE.html

Te modele też u mnie często mają inne wyniki ... wydaje mi się że ciepła płyta po odczycie lub bezpośrednio po zapisie ma dużo lepsze wyniki na tym sprzęcie .
To tak naprawdę pierwsza konstrukcja która testuje BluRay więc pewnie daleko jej do doskonałości w tym temacie..
Również testy na tych konstrukcjach dosyć mocno się różnią w wynikach do testów wykonanych na LiteOn iHBS 112\212\312 i ich klonach \OEM.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post