Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.10.2019, 15:15   #9509
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pojechałem o 11. załatwić kilka spraw i po zakupy, stanąłem sobie na zakazie, na awaryjnych, przecież mój samochód wygląda tak, że nie ma prawa jeździć, a tu dyskoteka za mną stanęła. No to przyszedłem.

Na szczęście potrafię rozmawiać z policjantami, więc się na pouczeniu skończyło, ale wydmuchałem w alkomat haniebne 0,00. Czas to naprawić.

Kozel leżak.

/Jak na udawane czeskie piwo, to całkiem niezłe, fajna goryczka, numer partii wskazuje na browar w Tychach.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 18.10.2019 o godz. 15:23
ed hunter jest offline