Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.11.2019, 20:28   #27
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Dzisiaj z domu (do drugiego gdzie więcej siedzę) przytargałem kolejną stacjonarkę, z dostępnym złączem IDE na MB. Zatem wgrywanie powinno być najszybszą opcją z możliwych.

Czy może mnie ktoś nakierować na ten spatchowany obraz dysku? (link, nazwa jak szukać dosłownie...)
Jeśli jest to coś na zasadzie kopii partycji to jak się to ma do pojemności HDD, bo jak wspominałem mam dysk o pojemności 300GB, więc domyślać się mogę że coś tutaj trzeba będzie grzebać, poprawiać.
Nie chcę zadawać pytań banalnych, ale nie jak dla kogoś kto korzystał wyłącznie z FMCB i karty pamięci to ciężko mi się wypowiedzieć o alternatywnych możliwościach, a tym bardziej wiedzieć która jest lepsza i jak zastosować.

Proszę o potwierdzenie albo wyprowadzenie mnie z błędu.
FreeMC Boot oraz FreeHD Boot to technicznie to samo oprogramowanie, gdzie różnica polega wyłącznie na miejscu zapisu/instalacji tak? Jeśli mam najnowszy installer FMCB to można go zatem zainstalować na dysku? Tak to zrozumiałem jak dotąd.

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 03.11.2019 o godz. 20:49
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post