Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.11.2019, 13:50   #1
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
oczyszczacz powietrza - jaki?

dzieci wiadomo, jesienia lapia wszystko i choruja
zaczol sie okres segregacji smieci na te, co sie pali w dzien i te, co sie pali w nocy
nadszedl mnie wiec pomysl nabycia oczyszczacza powietrza
usunie zapachy, oczysci, troche osuszy (wodne odpadaja, bo u mnie wilgotnosc jest wysoka), moze mniej chorob bedzie...

no i oczywisice pytania - bo temat dla mnie nowy
a konkretow w necie brak - wszystko albo stronnicze albo sponsorowane
albo jedno i drugie

1. czy w ogole to ma sens (kupno)
2. jaki wybrac (jedno pomieszczenie - salon nascie metrow, na noc przestawiany do sypialni dzieci okolo 10 metrow, jak najtanszy, jak najtansze filtry, nie musi miec bajerow pod tytulem sterowanie ze smartfona)

doradzicie cos?

na sam pomysl wpadlem widzac ustrojstwo w Biedronce za cale 249 PLN
ale brak jakiejkolwiek informacji o czestotliwosci wymiany filtrow i ich dostepnosci mnie odstaraszyl
potem sprawdzilem, ze w Jula maja tez takie cos, tylko nie wiem, jak z filtrami (te co maja sa do poprzedniego modelu, chyba, ze tez pasuja...)
a jak zaczolem szukach w marketach elektronicznych - to juz rozstrzal cenowy od kilkuset pln za bezmarkowe cos do tysiaca i wiecej za markowe
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online