Dyskusja: Post powitalny
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2019, 19:53   #1
SzymonMicraK11
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.11.2019
Lokalizacja: Czaplinek
Posty: 12
SzymonMicraK11 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Post powitalny

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych, jako pierwszy post (żeby tradycji stało się zadość) postanowiłem opublikować temat powitalny. Chciałbym powiedzieć, że jestem wielkim fanem tego forum oraz jego użytkowników. Od czasu do czasu wyszukiwarka Google przekierowywała mnie na cdrinfo, skąd mogłem pobierać wiele świetnych programów i narzędzi (zaczynałem od drobnych aplikacji dla PlayStation 2), ale także miałem przyjemność zaznajomić się z artykułami oraz recenzjami, parametrami, pomiarami wielu nagrywarek. Generalnie streszczając, nie sposób jest opisać tak imponującej dawki wiedzy i danych tutaj zgromadzonych. Panowie, odwalacie kawał dobrej roboty i jestem bardzo dumny, że polskie forum (w moim mniemaniu) niszczy znakomitą większość tych zagranicznych.
Rejestruję się tutaj nie tylko coby wkupić się w łaski tutejszego zgromadzenia, postanowiłem dołączyć tu także jako fan archiwizacji. Może moje metody nie należą do najlepszych, ale staram się iść do przodu i moment przed dołączeniem tutaj zamówiłem najlepszą z obecnie posiadanych przeze mnie nagrywarek, tj. Plextor PX-880SA. Kupiłem to bo w sumie cenowo było okej, a jako gnojek naczytałem się w gazetach, że Plextor wymiata wszystkie dookoła

Jak do tej pory posiadałem Samsung SH-182 (miałem w komputerze kupionym za pieniądze z komunii w 2006 roku, bez lightscribe), przez moje ręce przewinęło się z demontażu dość sporo LG (większość to był‚o GSA-4163b, chyba dwie czarne 4167b, obecnie jeszcze mam H10N i H58N, mam trupa Liteona SOHW-1693S (dziad nie czyta płyt) i jakieś resztki iHAS 122B (nie wiem w jakich okolicznościach zastała sama blacha, bo przysiągłbym, że kupowałem cały napęd) oprócz tego mam napędy do konsol, tj. do PSX SCPH-7504, do PS2 SCPH-90004, miałem trochę laserów KHS-400B, KHS-400C do PS2 bo byłem zaangażowany na forum playstation w tę właśnie konsolę (Sanyo HD7 mi się nie trafiło a podobno takie najlepsze) mam też 2 napędy do PS3 FAT i kilka Liteonów 16D2S, Benq VAD6038 oraz Hitachi bodajże dwa. Flash napędów od Xboxa 360 dawał mi dużo satysfakcji, nieco skomplikowana zabawa ale kończyła się powodzeniem w znakomitej większości.

Ostatnio zmieniany przez Jolek : 09.11.2019 o godz. 09:01 Powód: poprawiono kodowanie
SzymonMicraK11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online