Dyskusja: Post powitalny
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2019, 16:19   #7
SzymonMicraK11
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.11.2019
Lokalizacja: Czaplinek
Posty: 12
SzymonMicraK11 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
Również witam.

Nie wiem czy nie za bardzo odbiegnę od tematu ale czy coś tam w pracy edytora się ostatnio* nie pozmieniało?
Można obecnie przełączać miedzy chyba trybem BB Code Editor* i Rich Text Editor*.

Czy więc nadal jest problem z polskimi literami?
Kiedyś coś podobnego było tutaj zgłaszane:
***wycialem link***

* - Ta zmiana nastąpiła chyba dzisiaj (08\11\2019) a post jest z wczoraj.
** - Nie do końca wiem czy to są prawidłowe nazwy, więc to tylko domysły.
Hej Jolek ja cie kojarze z playstationforum ;] to ja narobiłem gnoju z tym kodowaniem bo cos sie zawiesilo forum więc cofnąłem stronę żeby skopiować zawartość posta bo samo mnie wylogowalo i po ponownym logowaniu wyczyściło mi treść posta. Kopię zapisałem w aplikacji Text Editor na macu i zapisało treść jako ISO Europa Wschodnia czy cos takiego, a potem zmienilem kodowanie na UTF-8 i na komputerze wszystko wyglądało normalnie a jak wszedłem na telefonie z androidem to jakas kaszana
@Jarson miło słyszeć, że miło słyszeć nie ufam półprzewodnikom, ale talerze zawsze dają radę hehe

Edit: widze jest tu pare rzeczy do zrobienia. Dobrą funkcją jest ostrzeganie przed przekierowaniem na inną stronę, ale mysle, ze w odniesieniu do przekierowan na cdrinfo ostrzeżenie jest juz zbędne no i linkowanie innych tematów tez system mógłby już tak nie sprawdzać
Dołączone obrazki
File Type: jpg Screenshot_20191108-161843.jpg (95.8 KB, 47 oglądane)

Ostatnio zmieniany przez SzymonMicraK11 : 08.11.2019 o godz. 16:24
SzymonMicraK11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post