Dyskusja: PSX Classic
Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.11.2019, 19:41   #181
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,456
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Meanthord Podgląd Wiadomości
Nie, dokładnie 128 MB RAM, a nie GB. Fabrycznie było 64 MB.
Nienawidzę zagracać mieszkania .
Wybacz, mój błąd... zrozumiałem że pisząc o pamięci masz na myśli miejsce na dysku. Mam taki dysk IBM pod IDE o pojemności właśnie 123GB.... taki niestandardowy


Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Teoretycznie powinno dac sie podpiac xboxa pod port VGA , kwestia monitora
Jak zakończę temat PS2 to siadam do starych Xbox-ów, których mam 2 sztuki, to będę to chciał sprawdzić. Piszesz tutaj że "teoretycznie" i że pod VGA... ja bym powiedział że to kwestia przelotki, albo kabla... ale takiego nie widziałem. Dreamcast miał jakiś dedykowany kabel pod VGA, PS2 można tak pod component podpiąć, jak i z przelotką pod HDMI, jeśli o Xboxa idzie to mam kabel component, ale ani HDMI, ani VGA nie znalazłem.

BTW...
Nigdy nie miałem GameCube, ale tam wiem że niektóre modele miały dodatkowy port, który pozwalał na podpięcie czegoś o lepszej rozdzielczości.

Aha.. i ten argument z tym że Xboxa nie można emulować nigdzie za bardzo, całkowicie mnie przekonuje.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online