Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.11.2019, 13:08   #9720
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,867
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Smutne wieści mam dla nas. Otóż nasz niedobry rząd podnosi akcyzę na alkohole i fajki. Nawiasem mówiąc nie wiem jaki rząd, bo stary podał się do dymisji, a nowy jeszcze nie zaprzysiężony.
Druga ciekawa rzecz, to nie podnieśli na cydry Ja już nawet odgadłem dlaczego. Zrobili wyjątek w ramach podziękowań dla naszego fejkniusera i konesera jabolowych pyszności - Eda
Oczywiście oficjalnie napisali, że
Cytat:
"w celu rozwoju tego rynku i pośredniego wspierania produkcji sadowniczej, stanowiącej jeden z filarów polskiego rolnictwa".
To pogrubione, to nie wiem czy nie podpada pod ustawę antymonopolową.

Wniosek? Śpieszmy się pić, zanim podrożeje


PS https://wiadomosci.onet.pl/kraj/akcy...-rzadu/yllv81r
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online