Dyskusja: ImgBurn
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.11.2019, 21:13   #69
Minion
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.11.2019
Posty: 10
Minion w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czary2mary dziękuję za pomoc, jeśli nie jutro, to za kilka dni nagram płytę blu-ray tak jak mi poradziłeś (dla sprawdzenia) Przepraszam za problem, ale okazało się, że to nie ImgBurn był problemem, a program którym tworzyłem strukturę blu-ray. Dzięki użytkownikowi Ch3vr0n z forum programu ImgBurn już wprowadziłem w nim pomocne mi zmiany do ustawień domyślnych, które nie były widoczne po otworzeniu programu. Teraz po zakończeniu nagrania film nie odtwarza się ponownie w stacjonarnym odtwarzaczu Jeśli kiedyś tutaj zajrzysz, to mógłbyś mi odpowiedzieć na zadane Ci wcześniej pytanie

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Jesli mozna dorzuce pare swoich groszy , czy ten plik filmowy to jest zdeszyszyfrowany poprawnie tzn komp go widzi i np vlc go odtworzy ? dla pewnosci zrob obraz plyty i podmontuj w wirtualnym napedzie . Sprobuj to samo zrobic z innym plikiem filmowym napewno czystm od drm i innego syfu spreparuj jakies cicioci urodziny do obrazu i podmontuj , sprobuj inny program np. nero i podaj rezultaty tutaj
Tak, zdeszyfrowany, komputer go widzi, a programy odtwarzają. Program do tworzenia struktury blu-ray miał w ustawieniach domyślnych pętle odtwarzania.
Minion jest offline   Odpowiedz cytując ten post