Dyskusja: [Muzeum] GoldStar\LG CED-8080B 2001r
Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.11.2019, 14:40   #21
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja tego nie zauważyłem...do dziś Yamahy są u mnie w użytku i na każdym sprzęcie u mnie działają .

Nie wątpliwie problemem są \były problemy z odczytem w starszych odtwarzaczach CD i DVD kiedy lasery i hardware był bardzo drogi i różni producenci wieloma sposobami próbowali oszczędzać stosując słabszej mocy lasery lub z z słabo rozczepionymi wiązkami i czy tańsze chipsety lub niedopracowany soft.

Pierwsze nagrywarki CD to były można przyjąć że pre-prototypy....wszystko się mogło zdarzyć i nie było lekarstwa na to..

Ja mam kilka pierwszych sprawnych Philipsów i o dziwo podłączone do nowych szybkich komputerów działają o wiele lepiej jak kiedyś ...i nie pamiętam kiedy już jakiś nośnik CD uszkodziły w czasie zapisu ...
Philips CDD3610 1998r.
Philips CDD 4401 1999r
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post