Dyskusja: ImgBurn
Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.11.2019, 06:44   #77
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Minion Podgląd Wiadomości
Po przepuszczeniu filmu BD Rebuilderem z opcją pozostawienia wyłącznie filmu (Movie-Only Backup) pozostają mi puste foldery. Mogę je usunąć, czy nie? Lepiej jest nagrywać w ImgBurn z tymi pustymi folderami, czy bez nich?
Dotyczy to folderów takich jak:
CERTIFICATE (jest pusty i nie wiem, czy go dodawać, czy usunąć i dodawać tylko BDMV)
W folderze BDMV (AUXDATA, BDJO, JAR, META - są puste i nie wiem, czy mam je zostawiać, czy usuwać)
Ewentualnie może coś źle ustawiam, że te foldery powstają, sam nie wiem.
Dodawaj zawsze foldery BDMV i CERTIFICATE , niektóre odtwarzacze nie rozpoznają struktury BluRay bez folderu CERTIFICATE , również nic nie zmieniaj ani sam nie usuwaj z folderu BDMV
Takie foldery BDMV i CERTIFICATE jakie otrzymasz z BD Rebuilder dokładnie dodaj do zapisu .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post