Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.11.2019, 15:40   #9775
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Teraz, to może być szok poznawczy, po tej ipce EB mam zamiar otworzyć, sprawdziłem tylko, czy aby nie ma dodatków niesłodowanych, szczególnie kukurydza mnie odrzuca, dlatego Królewskie skreśliłem na amen, tego nie da się pić, nawet jak się bardzo pić chce, nie weszło by nawet na zlotowego porannego trampka mordercę.



/Jest źle, nawet bardzo źle, mokry karton...

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 20.11.2019 o godz. 15:45
ed hunter jest offline