Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.11.2019, 20:37   #48
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
ELFy odpalisz i z FMCB/FHDB i z HDD ale dla HDD-OSD muszą być zaszyfrowane jako KELF, o ile dobrze pamiętam encrypted ELF, krypto ELF? XD


Tak, FMCB i FHDB to to samo, ale pierwsze uruchamiasz z karty pamięci a drugie z HDD, położenie apek w formie elf nie ma znaczenia, dopiero HDD-OSD wymaga swoich KELFów i odpowiednio ułożonych na HDD.
Zatem pytanie zasadnicze. Skąd wziąć programy w KELF. Czyżby samemu trzeba to było zaszyfrować (co znacząco upraszcza sprawę aniżeli szukanie w sieci najnowszych wersji), czy jednak bez wyszukiwarki się nie obejdzie.
W piątek sprawdzę jakie wersje programów mam na dysku zainstalowane. Nie wiem jaka jest dokładnie wersja OPL, ale już widziałem że nie bardzo chciał zapisać zmiany w ustawieniach jakie wprowadziłem. Np domyślny start gier z HDD
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post