Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.11.2019, 00:05   #50
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
wejdz w file browser , znajdz na dysku OPL i reszta oczywista tam jest .ELF
Ja nie wiem czy się nie zagalopowaliście w odpowiedziach, a może ja nie skumałem Nie chciał bym wprowadzać zamieszania jeśli to ja nie rozumiem ale.

Chodzi mi o to, czy są i jak zaktualizować programy dostępne na HDD-OSD
(Jeśli dobrze rozumiem, różnica pomiędzy HDD-OSD a FHDB polega na tym że to pierwsze uruchamiane jest przez Browser konsoli, a FHDB uruchamia się tak samo jak FreeMC Boot z memorki, tyle że z dysku?)

Uruchamiam zatem dzisiaj PS2 i sprawdzam wersję programów dostępnych u mnie na HDD-OSD i widzę...
SMS - ver 2.9
uLaunchELF - ver 4.42_Evil
ESR - betar9b
Open PS2 Loader - ver 0.9.1
HD Loader - 0.8c
Sony PlayStation POPS Emulator
GS Mode Selector - 0.37
Memory Card Annihil. - 2.0
Free McBoot Unofficial Installer (wersja instalacyjna v1.8)
Gradius Gaidem (Gra PSX)

Z wielu programów jak dotąd nie korzystałem, jednak niektóre widzę są nieaktualne. Jeśli nie ma sensu aktualizować to temat zamykam, ale jeśli jest to pytanie jak. Dzisiaj sprawdziłem raz jeszcze. Uruchamiam OPL i w ustawieniach zmieniam tryb wideo na Wide Mode, chcę zapisać zmiany i dostaję komunikat Error writing settings! Dalej sprawdzam czy mogę ustawić dysk HDD jako uruchamiany przez OPL domyślnie i efekt taki sam.

Co możecie poradzić, czy się nie przejmować i bazować na tym co jest. Ogólnie rozwiązanie mi się podoba. Jeszcze obrazów nie wgrałem, więc nie wiem jak z uruchamianiem wcześniej działających gier.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post