Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2019, 21:18   #52
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Hmm mam dogodną sytuację jeśli o testy idzie. 3 konsole PS2, 3 Network Adaptory i kilka dysków IDE pasujących do NA i kompatybilnych z całością. Mogę zatem sprawdzić każdą konfigurację. Oczywiście postaram się wyciągnąć jakieś wnioski, i wybrać jedno słuszne rozwiązanie.
Z FMCB korzystałem na samym początku i tutaj nie zawsze wczytuje się to od "strzała" przy starcie czy resecie konsoli. Właściwie każda konsola inaczej reaguje.

HDD-OSD póki co mi się podoba, choćby z tego względu że poszło na konsoli, która ma uszkodzony laser bo czyta tylko gry z PS1, oraz nie współpracowała z FMCB. Wada jak wspomniałem to stare wersje programów, które jeszcze nie wiem jak zaktualizować i brak możliwości zapisu zmian w ustawieniach OPL. Reszty nie sprawdziłem.

FreeHDBoot to ostatnia konfiguracja, której jeszcze nie sprawdziłem. Jeśli będzie się wczytywać jak HDD-OSD to może i zostanę przy tym rozwiązaniu, o ile też nie będzie problemu z aktualizacją czy zapisem ustawień.

Jeśli macie jakieś swoje typy najlepszego rozwiązania to podajcie mi argumenty, co, jak i dlaczego.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post