Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.12.2019, 14:55   #54
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
3 karty, gdzie 2 to oryginały po 8MB, i jeden zamiennik 64MB.
Ja mam jednak na myśli wczytywanie z oryginału, jak kiedyś dostałem przerobioną kartę tak działała ona najbardziej stabilnie.

Właśnie sprawdziłem wersje konsoli jakie mam:
1. SCPH - 50004 - (działa najlepiej tak laser jak i reszta, FMCB wczytywało się w 95% za każdym razem lub musiała się wyczyścić pamięć po odcięciu zasilania - po resecie raczej nie wczytywało od razu FMCB)

2. SCPH - 30003 - Tutaj laser uszkodzony, a właściwie działają tylko gry z PSX. Przełożyłem dysk z HDD-OSD i wszystko pięknie się uruchomiło.

3 SCPH - 39003 - Ostatnią konsolę dostałem kilka tygodni temu w opłakanym stanie wizualnym. Jeszcze nie sprawdzałem jak działa. Ale i dla tej konsoli już czeka NA i dysk przyajmniej 80GB.

Żadna z konsol nie ma wlutowanego chipa, więc tutaj nie powinno być zaskoczeń. O ile coś już o OSD wiem, to nim będę szukał więcej info o aktualizacji tego co mi trzeba to sprawdzę jeszcze to FHDB.
Kolego @Jolek teraz dopytuję. Jeśli mam na w pamięci flash instalkę najnowszej FMCB, to poprzez uLaunchELF mogę to zainstalować na dysku tak? Podpowiedz proszę jak to wygląda z instalacja.
Wiem, pytanie noobfriendly, ale raczej nie jestem jedyny który tego nie wie.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post