Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.12.2019, 08:47   #9
Puhacz
Bywalec
 
Avatar użytkownika Puhacz
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 43
Puhacz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
O, dzięki, zatem raczej zdecyduję się na BDR-212 w gdyż w przypadku problemów z M-DISC będę mógł reklamować... Tylko gdzie to kupić? Przejrzałem trochę neta i nigdzie tego nie ma (samo: brak na stanie itp.).

Cytat:
Napisany przez zenonz Podgląd Wiadomości
Dobrze szukasz, bo oficjalnie ten napęd nie wspiera M-Disc, ale nagrywa(ł)* je dość skutecznie, poszukaj wątków w dziale nośników:
Tak czytałem (jak większość postów w temacie) i dla tego byłem przekonany że wspiera...

No i sprawa nośników: widziałem z milion testów i nie mogę się połapać... Piszecie że np. jitter może mieć max. 12,0 - no ok. I jest taki test np:

Verbatim M-DISC 4x BD-R
Branded
MILLEN-MR1 (Made in Taiwan)
BDR-212DBK (1.00)
OPC on
@ 2x
link: Pioneer BDR-S12J-BK / BDR-S12J-X / BDR-212 Ultra HD Blu-ray

I wychodzi na dwóch testach że jitter średni (a może powinienem rozpatrywać jitter max?) wynosi 13,9% lub 16,2% - czyli że co, że płytka słaba i lepiej wybrać inną czy nagrywarka słabo nagrywa czy jak?
A potem kolejne dwa testy i wychodzi że jitter -(minus!)0,1% Już nic nie kumam...
Na pewno jest gdzieś tabela zbiorcza wyników testów, gdzie mógłbym sobie łatwo wybrać najlepszy nośnik, sprawdzić cenę i dobrać optymalny jakość/cena ale jakoś nie mogę znaleźć...

Pozdr!
Puhacz jest offline   Odpowiedz cytując ten post