Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2019, 22:42   #9998
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,052
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak. Też siedzę i patrzę. Nie wiem, czemu z początku mi się zdawało, że Trump już wcześniej wygrał z nim do zera, a teraz powtarzają


A zauważyłeś, że - może mi się tylko wydaje - ale przy sędziujących paniach Ronnie jest grzeczny? Wycelowany ładnie czeka? Oczywiście żółwik z sędziną po meczu był Oni/one już chyba wiedzą, że z nim taki ceremoniał trzeba.
Niekiedy sędzia jest już w wieku, gdy nie wypada oczekiwać po nim biegania.


Ja zaczynałem oglądać za czasów Davisa, gdy nagle nie wiadomo skąd wyskoczył Hendry i zmiatał wszystkich, On zaczął erę odważnego, skutecznego i agresywnego snookera, a raczej pokazał, że tradycyjny grzeczny i taktyczny przegrywa. No a potem też z dekadę nie oglądałem.


No to po kolacji
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online