Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.12.2019, 22:53   #78
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
I mnie zatkało dzisiaj. Tknęło mnie przy tych dyskach by sprawdzić jak będzie ich widoczność jeśli je podepnę nie prze NA ale przez jakiś adapter USB...
... oczywiście jak się większość z Was może domyślać nie wyszło z tego nic.

nie mniej jednak, przy okazji skusiło mnie jednak by rozważyć co jeszcze można zrobić i zastanowiło mnie czy zmieniło by coś dodanie zworki tak by ustawić HDD jako slave lub cable select. Oczywiście nie spodziewałem się czegokolwiek, a tu Maxtor nie tylko został zauważony przez PS2 ale i konsola wystartowała z dysku i HDD-OSD. Nie sprawdziłem tych 80-tek jeszcze, ale kto wie
Pytanie czym można wczytywać gry PS1 z dysku twardego bo w tym obrazie dysku domyślnie jest wmontowany Gradius Gaiden a z ikony POPStarter automatycznie wchodzi jakaś gierka z czarownica na miotle w 2D.., więc się powinno dać, tylko jak? ... ktoś ... coś?
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post