Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.12.2019, 13:58   #10104
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z cyklu zwierzenia kontestatora-degustatora, testera.
1. Kasztelan niepasteryzowany. Średni, kiedyś dużo lepszy. Mokry i lodówki. Tyle plusów. Flaszka bezzwrotna, nieekologiczna. Trudno, z czystym sumieniem, polecić je komuś.
2. Żatecky leżak. Całkiem znośny, dużo lepszy od kasztelana. Lżejszy, łagodniejszy, ale też słabszy - odczuwalny brak tego pół volta, jednak jego picie sprawia satysfakcję. Moja rada: nie kupuj jak masz kobietę w domu - będzie chciała od ciebie pół piwa, a tego żaden normalny facet nie cierpi.
3. Brackie (żatecky pils). Przebija tamte obadwa razem wzięte. Ma wszystko co ma mieć., normalnie prawie jak mój pilsik. Trochę nawet przypomina Broka Sambora, choć voltów mniej (5,2, a Brok 6%) ale nie przeszkadza. Kurde trzeba było wziąć więcej w miejsce kasztelana.
************************************************** *****
Zostały mi jeszcze Perły Export i żywczyki, ale te chyba znane wszystkim i nic tu się nowego nie odkryje.


No to cyk brackim
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline