Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2019, 16:28   #98
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Wydawało się mi się, że gdzież pisałem, że mój KOZAK, po dwóch latach, to naprawdę kozak, szczerze polecam, bo jakby to był szmelc, to bardzo źle palący w niskich temperaturach diesel 1,9, zabiłby go na pewno. Oczywiście nie liczę na trzeci rok szczęścia, ale i tak już się opłacało.
No i rok i dwa tygodnie po tych słowach zaliczył zgon na tyle poważny, że go wymieniłem. Benzyną kręciłby jeszcze długo. Ale podtrzymuję, i tak się opłacało.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post