Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2019, 20:51   #100
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mojemu w busie leci ósmy rok, od dwóch lat czekam aż padnie a on się trzyma....ciekawe czy przeżyje tę zimę
Nawet nie wiem jaki tam jest, bo jeszcze nie zajrzałem do niego, a ciekawość moja nie jest aż tak silna
Ostatnio tyle mi trzymały aku w starym dużym fiacie 30 lat temu...
Żebym tylko nie wykrakał, bo rano musi odpalić


PS Edziu - on by benzynką jeszcze drugie tyle kręcił
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post